https://www.high-endrolex.com/22
Repase akubloků, baterií do elektrického nářadí - Elektro Indrák

Elektro Indrák , Repase akubloků, baterií do elektrického nářadí - Elektro Indrák

Po-Pá: 9:00-17:00 So: Zavřeno

Servis - technik: +420 604 730 202

Prodejna: +420 775 902 300

Repase a opravy baterií, akubloků do nářadí a elektrokol

Repasovaná baterie jako nová.

Kdy přemýšlet o repasi baterie?

Pokud Vaše elektrické nářadí přestalo pracovat jako dříve, baterie nedodává dostatečný výkon nebo už vydrží fungovat jen krátce, je možné baterii opět prostřednictvím repase vdechnout nový život.

Repase baterie znamená, že dojde k odborné výměně všech starých článků za zcela nové články při zachování obalu i všech stávajících ochranných prvků.

Baterie tedy vrátíme zpět do života a můžete se těšit na dostatečný výkon a kapcitu při práci na dalších několik let. Repasí baterií je možné získat vyšší kapacitu oproti původní baterii a zvýšit tím i užitnou hodnotu baterie a nářadí.

Jak probíhá repase baterií

Repase začíná rozebráním původní baterieRepase baterie začíná jejím odborným rozebráním. Původní články vyjmeme, pečlivě zakreslíme polohu jednotlivých článků a předáme je k ekologické likvidaci (jsme sběrným místem baterií v systému ecobat). Dle vytvořeného plánku sestavíme články a na naší profesionální mikro-bodovačce je spojíme v baterii. Doplníme bezpečnostní ochranné prvky a zkompletujeme vše do původního krytu. Baterii vyzkoušíme a proměříme, zda je vše v pořádku. Zájemcům o bližší informace nabízíme článek Jak probíhá repase včetně fotografií z procesu.

Kvalita a bezpečnost na prvním místě

Ochranné prvky baterie jsou její důležitou součástíKvalitní akumulátorové články a související materiál, pečlivá odborná práce prováděná na profesionálním bodovacím stroji a zachování ochranných prvků (můžete se setkat též s označením "elektronika") baterie - to je náš recept na bezpečnou baterii pro Vaše nářadí a přístroje. Bezpečnost bereme opravdu vážně, neboť baterie jsou schopné dodávat obrovský výkon (špičkově i 50A) a při neodborně odvedené práci může dojít k přehřátí baterie či k jejímu zkratu a k neštěstí není daleko. Chování zákazníků k baterii ovlivnit nemůžeme - děláme ale vše pro to, aby zákazník měl bezpečnou baterii.

Design a kód © 2019 wedipa.com, všechna práva vyhrazena elektroindrak.cz